Gornja Stubica

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Gornja Stubica

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 27 Sep 2015 16:03

Berti kaj praviš za Tapolco začetek novembra?
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Gornja Stubica

OdgovorNapisal/-a lozinka » 27 Sep 2015 22:15

lozinka napisal/-a: ....in ni videt nobenih pošodb (tok, tok). T
Tako da se da če imaš sreče.

......razen mal pritisnjenih Iztokovih rebrc ni bilo hujših posledic,
Ja, prehitro sem sklenil tisto o poškodbah. Ko sem pral sprednji konec sem videl zakaj moj 4cikel noče odvit v levo in to dela z veliko muko. Vzrok je zvita štangica od volana (pozabil strokovni izraz), tako da sledi popravilo ta teden.
Iztokova rebrca so se danes tako razjezila da je naš tankist moral vseeno do dohtarja ki ga je mal zadržal na opazovanju, nemore se smejat. Dec bo zdržal sej je vojak, navajen vsega....!
Berti, a si se naslikal.... :o :-D
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: Gornja Stubica

OdgovorNapisal/-a Berti » 28 Sep 2015 06:06

Evo še 2 sliki sem našel. To sva se menila kdaj bote vi mimo pršli....a vi lepo šli mimo nas na grah.......
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: Gornja Stubica

OdgovorNapisal/-a Berti » 28 Sep 2015 09:12

SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

Uporabniški avatar
BIF
Prispevkov: 245
Pridružen: 24 Jul 2012 22:29

Re: Gornja Stubica

OdgovorNapisal/-a BIF » 28 Sep 2015 14:31

Odlično ekipa. Čestitke za udeležbo in voljo.
"Bojne" rane boste že zacelili....celo zimo bo čas za "lizanje".... ;)
http://www.goeasttour.com/

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Gornja Stubica

OdgovorNapisal/-a lozinka » 28 Sep 2015 15:14

BIF napisal/-a:Odlično ekipa. Čestitke za udeležbo in voljo.
"Bojne" rane boste že zacelili....celo zimo bo čas za "lizanje".... ;)
A ne, ne... čez slaba dva tedna je nov boj :twisted: . Do takrat je treba vse sanirat... :think: :)
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
BIF
Prispevkov: 245
Pridružen: 24 Jul 2012 22:29

Re: Gornja Stubica

OdgovorNapisal/-a BIF » 28 Sep 2015 16:47

lozinka napisal/-a:
BIF napisal/-a:Odlično ekipa. Čestitke za udeležbo in voljo.
"Bojne" rane boste že zacelili....celo zimo bo čas za "lizanje".... ;)
A ne, ne... čez slaba dva tedna je nov boj :twisted: . Do takrat je treba vse sanirat... :think: :)
Super! Še dobro, da gre za enodnevne boje...."bitke" bi kot kaže očitno znale bit problem.... :mrgreen:
http://www.goeasttour.com/

Uporabniški avatar
bugimajstr
Član
Prispevkov: 1057
Pridružen: 21 Jul 2012 14:41
Kraj: suhor pri vinici

Re: Gornja Stubica

OdgovorNapisal/-a bugimajstr » 28 Sep 2015 17:26

bif..smo se podali v boj na muč..:) ker smo vedli da bo trajalo samo en dan..če bi šli za več dni bi malo bol patili in nebi tako noreli.:) no jaz sem po celodnevnem pucanju in podmazovanju motorja končno našel vse poškodbe..jih ni malo ampak so neresne.samo praske.vsi sklopi za odlično delovanje so brez problema prestali avanturo.:) no gumo smo zavulkanizirali z fliko za traktor.:)

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Gornja Stubica

OdgovorNapisal/-a lozinka » 29 Sep 2015 20:33

Ko smo že pri bojnih ranah, Dejan jih ima v vidu polomljene nekakšne plastike nekje odspodaj, nič resnega. Iztok je že doma in v oskrbi najboljše dohtarce :clap: .
Slika za pokušino, nasmejani in sproščeni Gladiatorji:
Slika


Evo i spoznavni filmček, tudi za pokušino:
https://www.youtube.com/watch?v=TcNevJ9 ... e=youtu.be
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Gornja Stubica

OdgovorNapisal/-a lozinka » 29 Sep 2015 23:54

Tako, tri dni so minila od srečanja Polaris Quadsquad X - Adventure II v Gornjoj Stubici, ravno prav da se utrinki poležejo in se poda neko mnenje o samem dogodku. Hvale vreden trud fantov iz Zagorja da so se spravili tak dogodek organizirat. Zadevo so zelo lepo zamislili ko so napovedali tri skupine, extrem, turist in quad skupina. Trasa za vse enaka samo hitrost pri extrem skupini naj bi bila malo večja. Tudi po prijavi so nas lepo "klasirali" tako da smo bili pripravljeni po skupinah! Ampak ni vse bilo tako kot so si zamislili, saj mi smo to tako doživeli :shock: . Smola se je začela že pri kuharju ki ni mogel skuhat klobas, baje mu gorilnik ali kaj pa vem kaj ni delal in smo vsi kolk nas je bilo lepo čakali da se neorganizirani kuhar organizira. Trajalo je cca 1 uro to čakanje dokler se ni nekdo spomnil da gremo en krog po G. Stubici in na spomenik Gupcu naredit kako sliko! Pridemo nazaj in našem slavnem kuharju je ratalo skuhat klobase. Pojemo zajtrk in krenemo počasi. Najprej extrem takoj za njimi turisti in quadovci, že tu mi se je zdelo čudno da med skupinami ni časovnega presledka :?: :( . Vglavnem nekaj časa smo se vozili do prvega defekta, Linhai je potegnil vodo v fergazer in smo Gladiatorji in "naš" vodič Kramar (sorry ne vem imena, to je pisalo na hrbtu) pomagal kolegu da je pokrenil kitajca. Potem smo imeli še dva gumi defekta, eno prevračanje (brez bolečinskih posledic, mečkan je dobila plastika) in še enkrat popravilo Linhaia. Seveda smo zamudili na mesto kje je bilo kosilo, prišli smo na opustošen piknik plac od pasulja ni "p", ekipa je pojedla in se odpeljala (pasulj tudi ;) :) ). Od tukaj naprej smo se vozili kot zgubljeni po zagorskih gozdovih. En sam vodič ni mogel vsega polovit kolk nas je bilo, po hosti smo srečavali udeležence kako tavajo po sicer lepi trasi a nobeden ni vedel kam mora iti da bi se vozil po začrtani poti :x ! Nekako smo se v enem momentu srečali več udeležencev in smo naredili skupino katera je potem skupno krenila proti G. Stubici.
Skratka, organizacija same vožnje je bila, blago rečeno, slaba. Ideja je bila zelo dobra a se jim je nekje zalomilo.... :think:
Tereni so čudoviti, blata in luž je bilo v izobilju :clap: :dance:
Zdej pa lepši del prispevka, slikeeeee..... :violin:
Dobili smo se v Brežicah
Slika
Kolonica sedem vozil se je lepo "vlekla" skozi slo in hrv vasice
Slika
Veseli smo bili da smo tam ki se nekaj dogaja...
Slika
Lepo število 4kolesnikov se je nabralo
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Gladiatorji pripravljeni
Slika
Slika
Tom na svom Sportsmenu prvič gre v blato
Slika
Krog za ogrevanje po Stubici
Slika
Slika
Fotošuting ispred "kralja"
Slika
Slika
Slika
Zadnje priprave pred pravi štart
Slika
Od tukaj naprej pa samo...... :violin:
Slika
Slika
Slika
Slika
Prvi defekt Linhaia
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Pukla guma, a rezerve nema! Berti v akciji, luknju je treba zaflikat...
Slika
...in jo je! Luknja v feltni je bila kanta za smeti :lol: :clap:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Od tukaj naprej mi je zmanjkalo filma v fotiču :o :liar: :liar: ...., filmčki so se že ulegli na YT in jih jutri pomalo začnem dodajat tukaj!
Tukaj bi se še enkrat zahvalil našem "vodiču" Kramarju, izredno fejst fant, nič mu ni bilo teško, vlekel je quadovce iz blata, šlepal Linhaija, meni enkrat pošteno pomagal, res super dečko! Hvala še enkrat :clap: :clap: :clap: !
BRP 800 XT-P 2013


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti