Arctic Cat 700 4x4 Cruiser in Bohorc

Atv, motor, avto..
Uporabniški avatar
fran
Prispevkov: 113
Pridružen: 10 Okt 2012 07:26
Kraj: Domzale
Kontakt:

Re: Arctic Cat 700 4x4 Cruiser in Bohorc

OdgovorNapisal/-a fran » 02 Nov 2013 19:40

Zelo veliko si naložil prikolo. Res je, ni problem tudi več bi peljal,vendar po pameti. Če premisliš, da za vleko trpijo končniki in roke in polosi z jermenom je bolje mal z rezervo delat kot kaj uničit.

Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Re: Arctic Cat 700 4x4 Cruiser in Bohorc

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 03 Nov 2013 03:01

fran napisal/-a:Zelo veliko si naložil prikolo. Res je, ni problem tudi več bi peljal,vendar po pameti. Če premisliš, da za vleko trpijo končniki in roke in polosi z jermenom je bolje mal z rezervo delat kot kaj uničit.
Se nekako strinjam s tabo, vendar: ob taki obremenitvi najbolj trpi jermen, najmanj končniki, zadnje roke nekoliko bolj, še najbolj pa polosi. In ker motorja nimam samo za vožnje, ampak tudi za delo, ga včasih res mogoče preveč forsiram v smislu, kaj in koliko vzdrži. Roko na srce, do sedaj me še ni razočaral, marsikdo od stanovskih kolegov lahko potrdi, da moji muci ni z rožicami postlano, še več - nekaterim se prav smili. Ampak dejstvo je, da je moped narejen za marsikakšen ekstrem in jaz v dokajšnji meri to tudi prakticiram. Že nič kolikokrat sem rekel in to še enkrat povem: glede na vloženo - dobljeno je zaenkrat zame tole dobitna kombinacija, pa naj mi ne zamerijo določene osebe, ki vozijo, ampak samo VOZIJO svoje mopede ;)

Prikolica je drug pojem, slej ko prej je bilo potrebno testirati tudi njo. Ja peljala bi še lahko vsaj kake pol metra drv več, ampak počakajmo na naslednjo rundo :lol:
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Arctic Cat 700 4x4 Cruiser in Bohorc

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 03 Nov 2013 11:36

določene osebe, ki vozijo, ampak samo VOZIJO svoje mopede 
To se pa strinjam to so (""traktorčki"") delovni stroji hkrati pa tudi za vožnjo po brezpotjih?
Se pa strinjam, da trpi materjal na njem ravno, tako kakor na avtu, ko vlečeš prikolico"" več vlečeš z njo več ""stroškov"" sledi""?
P.S. Če se dela z glavo je vse v redu. A kaj ko nas zanese in je palec desne roke "pretežek" z mano vred je ta problem. :twisted: :-D
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Re: Arctic Cat 700 4x4 Cruiser in Bohorc

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 03 Nov 2013 12:48

Gladiator napisal/-a:P.S. Če se dela z glavo je vse v redu. A kaj ko nas zanese in je palec desne roke "pretežek" z mano vred je ta problem. :twisted: :-D
Pri takšnem delu mora biti desni palec vedno pod kontrolo, tukaj ni zajebancije.
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Re: Arctic Cat 700 4x4 Cruiser in Bohorc

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 22 Maj 2014 22:39

Danes je bil na Štefu narejen servis in kontrola nekaterih stvari. Menjava olja in oljnega filtra je bila načrtovana zaradi servisnega intervala, ostale stvari pa opravljene zgolj iz preventive. Stanje mačke je takšno:

- kontrola zračnosti na A rokah - O.K.
- kontrola polnjenja akumulatorja - O.K.
- čiščenje variomata, kontrola jermena - O.K.
- kontrola hladilne tekočine - O.K.
- čiščenje zračnega filtra in air boxa - skorajda nepotrebno čiščenja, a vseeno očiščeno
- menjava olja in oljnega filtra
- menjava olja v diferencialih in O ringov na vijakih za izpust, vijakih za nivo olja in na vijakih za dolivanje olja - sicer brez
potrebe, pa vseeno

Tako, za nekaj časa bo mir, zdaj bo treba pa poiskat kakšno kopel...

P.S.: Že včeraj sem odkril tudi NAPAKO :o :doh: - stikalo zavore na balanci je vzelo slovo :think: Ob cele 3 € bom zaradi te nepredvidljive težave :lol: :twisted:
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
fran
Prispevkov: 113
Pridružen: 10 Okt 2012 07:26
Kraj: Domzale
Kontakt:

Re: Arctic Cat 700 4x4 Cruiser in Bohorc

OdgovorNapisal/-a fran » 23 Maj 2014 20:11

Bohorc vsaka čast. lepo poročanje.


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov