Polaris sportsman 500 forest

Atv, motor, avto..
Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Re: Polaris sportsman 500 forest

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 06 Apr 2014 00:41

Beti, če boš slučajno prodajal moped se boj kupcev, ki jim ni jasno, da se v garancijskem roku motor odpira ali kakorkoli popravlja, in da se po predelavi izpuha v AGREGATU sliši "tak, tak ,tak". Aja, pa še plastika mora biti nepoškodovana, čeprav naj bi bil moped nadalje vožen po terenu.
Klinc, kaj ti čem govort, ti si pognal svojga v teren, ko še skoraj doma ni bil :dance: :clap: , moj je pa itak ves popraskan, in glede na letnik zmahan. Ja, kurc, jaz ga pač šparam, pa grem kako nedeljo k maši z njim in okol oltarja dat za "vbogajime", pa molt pred oltar, da bo še kako furo zdržu 8-) :twisted: Jutri, mu bom privoščil servis: bučno olje v agregat in filter iz gobice za pomivanje posode namesto original filtra, v v diferenciala pa bom nalil olje iz friteze, nadejam se še nadalnjih 14000 km fur, oziroma nekaj čez 350 delovnih ur z originalnimi valjčki in jermenom.
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
Rambo
Prispevkov: 224
Pridružen: 21 Jul 2012 14:06
Kraj: Hrastnik, SLOVENIJA

Re: Polaris sportsman 500 forest

OdgovorNapisal/-a Rambo » 06 Apr 2014 12:25

Bohorc napisal/-a:Beti, če boš slučajno prodajal moped se boj kupcev, ki jim ni jasno, da se v garancijskem roku motor odpira ali kakorkoli popravlja, in da se po predelavi izpuha v AGREGATU sliši "tak, tak ,tak". Aja, pa še plastika mora biti nepoškodovana, čeprav naj bi bil moped nadalje vožen po terenu.
Klinc, kaj ti čem govort, ti si pognal svojga v teren, ko še skoraj doma ni bil :dance: :clap: , moj je pa itak ves popraskan, in glede na letnik zmahan. Ja, kurc, jaz ga pač šparam, pa grem kako nedeljo k maši z njim in okol oltarja dat za "vbogajime", pa molt pred oltar, da bo še kako furo zdržu 8-) :twisted: Jutri, mu bom privoščil servis: bučno olje v agregat in filter iz gobice za pomivanje posode namesto original filtra, v v diferenciala pa bom nalil olje iz friteze, nadejam se še nadalnjih 14000 km fur, oziroma nekaj čez 350 delovnih ur z originalnimi valjčki in jermenom.
Hahahaha to sem se nasmejal.... :text-goodpost:

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Polaris sportsman 500 forest

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 06 Apr 2014 13:14

Jaz pravim, če motor ni vsaj enkrat na teden v uporabi za delo, vožnjo ali druge užitke katere nudi je potem bolje uporabljat javni prevoz , kot pa da ti atv stoji v garaži. ;)
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Polaris sportsman 500 forest

OdgovorNapisal/-a damijan » 06 Apr 2014 13:28

Gladiator napisal/-a:Jaz pravim, če motor ni vsaj enkrat na teden v uporabi za delo, vožnjo ali druge užitke katere nudi je potem bolje uporabljat javni prevoz , kot pa da ti atv stoji v garaži. ;)
Mico moj se vrti stalno,kar pridno nabira km ,zadnje čase brez problemov,je pa res ,da se hitro obrne servis,jebi ga to pa tak normalno.Porabiš 50 eur in gasa dalje... :dance: :dance:

Uporabniški avatar
bugimajstr
Član
Prispevkov: 1057
Pridružen: 21 Jul 2012 14:41
Kraj: suhor pri vinici

Re: Polaris sportsman 500 forest

OdgovorNapisal/-a bugimajstr » 06 Apr 2014 13:36

Mičo to je pa res..Kdor usaj 1x na tedn ne zalaufa mopeda..pol škoda da ga ima.:) Berti kaj si z avspuhom pridobil?? Men se zdi da je na mopedu najbolš pustit vse kar je originalno.. edin podvozje bi blo pa tudi pri meni dobro zaščitit..

krigl
Prispevkov: 15
Pridružen: 29 Okt 2012 22:40

Re: Polaris sportsman 500 forest

OdgovorNapisal/-a krigl » 06 Apr 2014 16:47

Kak bi se pa ti počutil, če bi imel gas masko na frisu pa dihal... :mrgreen:
Enako moped :D

Tile izpuhi so fenomenalni, tudi sam sem ga (podobnega) na 450tko športaka (ne na svojega) nasadil (sicer rabil nekaj pomoči, ampak na koncu je šlo), pa je stvar zelo uglajena ter občutna razlika.
Pa je tudi bil komaj od 250 krosa :whistle:

Na koncu je še vseeno zelo pomemben športni filter in kit diz za uplinjač...

Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Re: Polaris sportsman 500 forest

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 06 Apr 2014 20:53

Gladiator napisal/-a:Jaz pravim, če motor ni vsaj enkrat na teden v uporabi za delo, vožnjo ali druge užitke katere nudi je potem bolje uporabljat javni prevoz , kot pa da ti atv stoji v garaži. ;)
Tudi jaz sem istega mnenja, me pa po domeče povedano razfuka, ko pridejo eni kreteni, ki pojma nimajo kaj kupujejo, pa so pametni u božjo mater - oprostite izrazom. Da bo rabljen moped brez prask in brez popravil - tazga je treba iskat pa samo v salonu, pa ne bo pocen...Pa še iz salona ne veš, ali ni bilo celo testno vozilo.
In ta model, ko je bil na ogledu je kupu mačko 450, ki sva si jo z Mirčkom šla ogledat, pa je med furo crkvala. Ja, pa jo je kupu, ker se spozna. Aja, PLASTIKA je bla lepa in svetleča, to je najbol važn :doh: In ko se gre pelat po terenu, al pa progi, oziroma blatu in je vs usran, pa štuka blatnike, hehehehehehehehehehehehehehe, za posrat.
Je dvoslednikom cena narastla, mačka ostane doma, pa garantiram, da se bom z njo furu in delal z njo, ne pa mel za šminkirat :mrgreen: Škoda, ker nimam slik - čez teden je bil na mački plug za zagrnitev vodovodne cevi, ker je strojnik na bagru imel velike probleme že z izkopom in si je moral domala delati pot, da je lahko naredil izkop za vodovod, mačka pa je za njim zagrnila jarek 8-). Je pa naredila svoje, s tistim "tak, tak, tak," pa s popraskano plastiko, pa ne boš verjel, niti jermena ni blo treba zamenat... :dance: Je bil pa en problem - tankat sm mogu - porkamadona, jo bom pa za pet jurjev prodal, sam da se je znebim :whistle: :twisted:
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: Polaris sportsman 500 forest

OdgovorNapisal/-a Berti » 06 Apr 2014 22:52

krigl napisal/-a:Kak bi se pa ti počutil, če bi imel gas masko na frisu pa dihal... :mrgreen:
Enako moped :D

Tile izpuhi so fenomenalni, tudi sam sem ga (podobnega) na 450tko športaka (ne na svojega) nasadil (sicer rabil nekaj pomoči, ampak na koncu je šlo), pa je stvar zelo uglajena ter občutna razlika.
Pa je tudi bil komaj od 250 krosa :whistle:

Na koncu je še vseeno zelo pomemben športni filter in kit diz za uplinjač...
ej Krigl-ček,midva se pa bova itak slišala in boš ti z svojo elektroniko preveril,da bo agregat še dolgo pel simfonijo....drugače pa je kot sem že rekel kit diz na poti K&N je pa takoj noter padel.
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: Polaris sportsman 500 forest

OdgovorNapisal/-a Berti » 06 Apr 2014 22:52

bugimajstr napisal/-a:Mičo to je pa res..Kdor usaj 1x na tedn ne zalaufa mopeda..pol škoda da ga ima.:) Berti kaj si z avspuhom pridobil?? Men se zdi da je na mopedu najbolš pustit vse kar je originalno.. edin podvozje bi blo pa tudi pri meni dobro zaščitit..
Si nisem mislil,da bo toliko lažje dihal. Me je presenetilo. Tudi vžiga mnogo lažje....
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

krigl
Prispevkov: 15
Pridružen: 29 Okt 2012 22:40

Re: Polaris sportsman 500 forest

OdgovorNapisal/-a krigl » 07 Apr 2014 12:01

A res :oops: no fino... Drugače pa ja, meni tudi lepše kresne po spremembah, sploh v mrazu...


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta