Kot Rogi pravi vse je v denarju.Jaz to naredil za 30 eur.Čaka me še za noge problem pa je, ko ti nočjo prodat po kosih ampak celo plato..Kilo aluminija pa je tam 6,60 eur kile pa se kar hitro naberejo-jaz bom še mal žical če bodo meli kake kose,da mi žlahtnik zrihta..Ha jebiga veze
