Vsakodnevni pogovor

Vse.....
Uporabniški avatar
lakl
Prispevkov: 151
Pridružen: 21 Jul 2012 20:59

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a lakl » 29 Mar 2016 11:03

Sem pa res radoveden, kateri trgovec ga bo najbolj prepričal v nakup. Najboljše, da mu da liter na mizo in bo takoj kupil pri njem :mrgreen:
Lakl vas ima rad :)

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a lozinka » 06 Apr 2016 18:48

Zgodil se je razplet :-D :-D
Haloški Tonč
Tonč je kupo nov motor. Šel sem pogledat v pet štacun. Malo smo pregledali in tudi za probat sem dobil. Eden je boljši kot drugi in odločitev je bila težka. Vsak prodajalec ima drugačno zgodbo in slavospev za svoj motor. Začeli smo z TGB,CF, Polaris, Arikcat,Linhay in na koncu BRP. Sosed je reko, da naj prvo pogledam trgovino, nato servisno delavnico in skladišče rezervnih delov. Sicer je mesar ampak pravi, da imajo dobri mesarji porihtane mesarije, slabi pa predelane garaže. No, po videnju imajo nekateri delavnice take, da še mojega Tomosa ne morejo šraufat. Bil sem prav žalosten in razočaran, ko pa so se mi na koncu odprla nebesa. Salon, kot, da sem v apoteki.Puno stvari in delavnica taka, da bi lahko autobuse šraufali. Punca pa tak prijazna, genau za vženit. Pa je rekla, da že ima moža pa otroke. Dobro, mene otroci niso nikol motli.Ampak moped sn pa šel drugi dan kupit. So ga porihtali in pripravli. Punca je rekla, da bi malo reklame naredo, pa nebom, ker mi ga lahko kiri pol pride vkrast v Žetale. Tu kradejo, ko srake pa nebi rad po bregi hodo in ga isko z sikiro v roki, če sn ga zaj glih kupo. Morem pa pogruntat, kak se slike tu gor dajo, ker mam sliko iz salona, predn smo ga domu pelali. Aja, je kolega reko, da morem tak napisat, da morte pogruntat kaj sn kupo. Registriro in pelo sn se že tudi ampak mi je punca v saloni rekla, da ga naj prvo malo šparam, tak malo, da se ga navadim, da ga nebom prehitro skup zlamal. Čez noč je parkiran v bratovi sobi, ker je na tereni v Austriji in kahlce lepi, pa je soba fraj. Škoda tolko gnara pa da zarjavi na dvorišči. Moja punca je ful zadovolna. Pravi, da je lepi. Njen foter je pa reko, da me bo iz kože sleko, če še enkrat vlak pogledam. Babica pa gre v nedelo k meši v cerkev, če jo pelam. Seveda jo bom, saj jo mam rad. Bom pogruntal kak se slike tu gor dajo pa vam ga pokažem. Grem zaj malo po bregah domov
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a Berti » 06 Apr 2016 18:52

Potem je pri Andreji bil :)
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a lozinka » 06 Apr 2016 18:55

Verjetno, poročena, otroke ima.... :think: :lol: :lol:
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 06 Apr 2016 19:01

Brez zamere ta mladenič meni deluje mal za cajtom ali pa išče pozornost. :think:
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a lozinka » 06 Apr 2016 19:02

Ne, ne krivo ti deluje...... :-D :-D :-D :-D
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
lakl
Prispevkov: 151
Pridružen: 21 Jul 2012 20:59

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a lakl » 06 Apr 2016 19:34

Tega fanta bi si želel spoznati in v naslednji Haloški furi bom obiskal Žetale in v vaškem biffeju malo povprašal o njem. :mrgreen:
Lakl vas ima rad :)

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a damijan » 06 Apr 2016 19:59

Da imaš takega fantiča v ekipi se pa na semeješ mislim, da je pravi hecko :think: Povsod v ekipi se kaki nahaja :lol: :lol:

Uporabniški avatar
woodman
Član
Prispevkov: 545
Pridružen: 12 Okt 2015 11:29
Kraj: Boršt-Metlika

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a woodman » 26 Apr 2016 12:24

EEEEj Gladiator kaj pa likof za prodani RENEGADE :obscene-drinkingdrunk: :obscene-drinkingdrunk:

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a Berti » 26 Apr 2016 12:27

Za likof glih nebo dal, bu dal kasneje,ko bo medeka pripeljal...
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov