Gladiator OUTLANDER 1000 MAX XT-P

Atv, motor, avto..
Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Gladiator 800 XXC

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 10 Nov 2013 12:36

O llisjak :mrgreen: povej, če ni zakon za te podvige? Tam kjer imaš držala za kufr Bif lahko daš na vsako stran od kolpina 5l kantice za bencin oz vodo? Samo tiste ročke pri straneh daš dol, da se bo lepše prilegalo k zaboju.
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
BIF
Prispevkov: 245
Pridružen: 24 Jul 2012 22:29

Re: Gladiator 800 XXC

OdgovorNapisal/-a BIF » 10 Nov 2013 16:06

Jah..jaz sem se zanj odločil po dolgem iskanju in specifičnih zatevah in potrebah. Nekako se mi je zdela to najboljša izbira, tudi zaradi razlogov, ki sem jih opisal in pa seveda cene.
Kako pa se bo zadeva obnesla v praksi...pa...živi bili pa videli... ;)
Sicer naj bi bil vodo in prah neprepusten...ampak jaz sem seveda dovolj star, da ne bom verjel kar na besedo. :shhh:
Dodatno gorivo...pa je posebno poglavje na katerem pravkar delam. zagotovo pa bodo ročke na strani ostale...namreč...ne daj bože...če bi moral snemat kovček, bodo še kako prav prišle. Na strani bo prostor za kakšne malenkosti ali pa kakšno nalepko...mogoče celo sponzorsko... :pray:
http://www.goeasttour.com/

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Gladiator 800 XXC

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 10 Nov 2013 16:17

Nič bat vedno se najde kaj za take projekte. ;)
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Gladiator 800 XXC

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 15 Feb 2014 14:12

Par dni nazaj sem zamenjal zadnjo notranjo manšeto in malo poslikal. ;) zanimivo, da ni v šalčki varovala (šplente) recimo Yamaha jo je imela in verjetno še katera znamka tudi?
Slika
Slika
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Gladiator 800 XXC

OdgovorNapisal/-a damijan » 15 Feb 2014 14:54

Misliš to na spodnji sliki?Verjetno je ta okrogla jeklena,pa to drži.Ali kaj si mislil. Taka okrogla je pri vsak pol osovini ,ko not porineš pa drži.Ali ti mislil tam v sami sklečki, ko drži kuglice?Mislim ,da Bohorc enkrat poslikal kak ima artic cat 700 ,v temi moj štirikolesnik----artic cat Bohorc 4x4 cruzer...(tam vse poslikano)
Nazadnje spremenil damijan, dne 15 Feb 2014 15:00, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Gladiator 800 XXC

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 15 Feb 2014 14:59

Ja ja šalčko sem mislil? Ima mačka podobno??
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Gladiator 800 XXC

OdgovorNapisal/-a damijan » 15 Feb 2014 15:02

Gladiator napisal/-a:Ja ja šalčko sem mislil? Ima mačka podobno??
Ravno sedaj sem gledal slike,ko dal Bohorc gor lepo poslikano pa si poglej ,sem prejšnji post popravil da najdeš...

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Gladiator 800 XXC

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 15 Feb 2014 15:21

Točno tako je imela Yamaha ni mi pa ravno jasno zakaj ni tega tukaj? Zgleda, če je A roka je drugačni sistem oz ni možnosti, da bi padlo ven?
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Gladiator 800 XXC

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 15 Feb 2014 15:37

Druga stvar je pa, da sem včeraj prevozil pol Slovenije in nikjer nisem našel orodja, da bi lahko odvijačil oz zavijačil to matico, katera je označena na sliki??? Zgleda, da imajo ta ključ samo na original servisu?
Slika
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Re: Gladiator 800 XXC

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 16 Feb 2014 03:17

Gladiator napisal/-a:Točno tako je imela Yamaha ni mi pa ravno jasno zakaj ni tega tukaj? Zgleda, če je A roka je drugačni sistem oz ni možnosti, da bi padlo ven?
Mačka ima tudi A roke, pa ima v šalčki seger obroček. Ni mi jasno, kaj je omejilec, da košarica z kuglicami ne more izskočiti iz šalčke??? Ali je šalčka tako dolga, da do izpaha ne more priti niti pri ekstremnih nihajih A roke :?: Ne bom pametoval, ker ne vem, kako ima to narejen žučo, vsekakor pa mislim, da kljub temu, da v šalčki ni varovala za izpah košarice z kuglicami naj ne bi prišlo do izpaha.
Lastniki kanarčkov bi ti morali povedati več.
Glede tistega orodja za vijačenje matice: zamenjaj moped, za katerega ne rabiš specialnega orodja, pa boš imel mir, pa jermenov ti ne bo treba menjati na vsakih rednih 10 nedeljskih maš :lol: :twisted: YAMAHA je edina znamka za pod tvojo rit, kot je RedBull edina pijača za namakanje tvojega grla. Če je Sivc začel jesti meso, boš tudi ti presedlal na tisto, kar ti "diši" ;)
Sicer pa imam nov štrik, te bom že povlekel iz zagat, pa čeprav ti bodo zablokirala vsa 4 kolesa - mačka je narejena za vleko kanarčkov: od RENEGADE-ja do OUTLANDER-ja :mrgreen:
P.S.: Včeraj sem videl objavo Ski&Sea na Facebook-u, citiram: "V našem servisu dela nikoli ne zmanjka". Jaz pa dodajam: če se kvari, bo dela vedno dovolj :mrgreen: :twisted:
Kako je meni hudo, ker sem se ubadal z popravilom gretja ročk...
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 75 gostov