ISTRA za prvomajske praznike 2017

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

ISTRA za prvomajske praznike 2017

OdgovorNapisal/-a lozinka » 01 Maj 2017 13:33

Tokrat za 1 maj v Istro. Danes je že tretji dan in je čas za novo temo! Ekipa: Damijan, Iztok, Tom, Sandi, Dragan seveda vsi z boljšimi polovicami. Krenili ob pol devetih iz Dvora, v Fažano prišli okrog štirih. Se namestili in sprehodili po Fažani ki je polna turistov kot v sezoni! Za prvi post dost, ostalo sledi!!!
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: ISTRA za prvomajske praznike 2017

OdgovorNapisal/-a damijan » 02 Maj 2017 23:50

Nekaj na hitro ..Lozi bo napisal raport...
https://www.youtube.com/watch?v=fMuSEEsYMio

Uporabniški avatar
bugimajstr
Član
Prispevkov: 1057
Pridružen: 21 Jul 2012 14:41
Kraj: suhor pri vinici

Re: ISTRA za prvomajske praznike 2017

OdgovorNapisal/-a bugimajstr » 03 Maj 2017 06:36

lep izlet..in lep fotomaterial.:)

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: ISTRA za prvomajske praznike 2017

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 03 Maj 2017 08:12

:clap: Lep izlet pa še vreme ste imeli lepo.
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: ISTRA za prvomajske praznike 2017

OdgovorNapisal/-a lozinka » 03 Maj 2017 08:32

Vreme nan je bilo naklonjeno, razen v ponedeljek proti večeru je mal škropilo a nič posebnega.
Prvi dan, štartal iz Dvora a prvo kavo vseeno spili v Kočevju. Nadaljevali skozi Delnice, G. Jelenje, Grobnik pol pa v ozadju Reke čez hribovje do Viškovega, tam smo imeli kosilo v konobi Maretina. Spustili se do Opatije in ob obali vozili do "vidikovca" (nevem imena), naprej smo vozili po notranjosti Istre, prek Labina proti Puli, mal pred Pulo smo odvil proti Fažani. Tukaj smo najdli naš apartman in se namestili. Še isto popoldne smo naredili sprehod po Fažani, nekaj nakupili v trgovini in zvečer ob polni mizi prodebatirali prvi dan. Slike sledijo, Damijanove so že veliko pokazale....
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: ISTRA za prvomajske praznike 2017

OdgovorNapisal/-a Berti » 03 Maj 2017 08:53

In koliko tak izlet stane, ko potegneš črto. Pismo če ste naredili 900km, bi jaz porabil 90litrov bencina... Drag hobi imate to...
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: ISTRA za prvomajske praznike 2017

OdgovorNapisal/-a lozinka » 03 Maj 2017 09:28

Nekaj stane seveda ni zastojn! Za gorivo nevem točno kolk sem dal ker sem vse račune zmetal stran, bom pa pogledal na spletni banki ker sem vse plačal s kartico. Odprilike sem tankal enkrat na dan cca 20 eurov! Spanje 100, pol je še hrana, pijača...., lej nisem nič sešteval. Nismo se razmetaval, a vseeno nisem prešteval vsak euro, pol bi bilo bolje da sem doma ostal!
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
BIF
Prispevkov: 245
Pridružen: 24 Jul 2012 22:29

Re: ISTRA za prvomajske praznike 2017

OdgovorNapisal/-a BIF » 03 Maj 2017 11:21

Tukaj se strinjam z Lozinko. Kot prvo je to tak "šport", da je zlaganje eura na euro in nenehno računanje vstran vržen čas. Spat se da tudi za 10eur/noč...praktično povsod na Balkanu in seveda za več....odvisno pač kakšni so normativi. Če greš na adventure in se cel dan jahaš po brezpotjih, rabiš zvečer samo posteljo (kakršnokoli) in tuš, ter nekaj dobrega in poceni za pojest....to pa najdeš povsod. Bencin je pač strošek, brez katerega ne gre. Če pa greš bolj turistično...pa še z ženščinami in si lahko privoščiš...potem pa pač pride malo dražje. Ampak 1x ali 2x na leto....to ne bi smel bit problem.
Nenazadnje delamo cele dneve in če je možnost, je prav, da si občasno tudi kaj privoščimo.
Ko sva la z Timom po Balkanu čez Albanijo in Romunijo sva potovala 16 dni in naju je VSE skupaj (Ladja, bencin, spanje, prehrana, razne male pizdarije...) prišlo skupaj 1.480EUR....torej za dva in dva motorja skupaj. Dosti???....jaz pravim da ne...ker takšne zadeve ti ostanejo za celo življenje in za mene nimajo cene.
http://www.goeasttour.com/

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: ISTRA za prvomajske praznike 2017

OdgovorNapisal/-a lozinka » 03 Maj 2017 16:52

Pol pa dejmo slike popat:
Mehanizacija
Slika
Slika
Kosilo v konobi Maretina na Viškovem
Slika
Končni cilj prvega dne, tukaj smo nastanjeni
Slika
Še isti dan šetnja po Fažani, pasalo je mal pretegnit noge
Slika
Slika
V apartmaju, malčka, vino, žene..... :-D :dance: :-D
Slika
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: ISTRA za prvomajske praznike 2017

OdgovorNapisal/-a lozinka » 03 Maj 2017 17:13

Naslednji dan smo začeli na Kamenjaku
Slika
Slika
Nadaljevali smo proti Limskemu kanalu, a žal nismo nobene slike naredili! Potem je sledil Rovinj tudi tam ni bilo slike a parkinga tudi ne, tako da iz protesta ni fotk :evil:
Odpeljali smo se do Poreča kje so punce obujale spomine iz mladosti ko so jih pod borovci osvajali njihovi princi na belih konjih :-D :-D
Ja no kava in pivo so nas moške tudi spominjale na marsikaj :lol:
Slika
Poreč
Slika
Tisti dan smo se pripeljali dovolj zgodaj da smo doma pripravili roštilj, ribe (sladkovodne :lol: :lol: ) in meso!
Slika
Žeja je kurba
Slika
Slika
Slika
Slike od zvečer pa nesmem tukaj zalimat ker so preveč hard za naše člane, samo dve za pokušino :lol: :lol: :lol:
Slika
Selfi, mislim da neuspel :o :lol: :lol:
Slika

Nadaljuje se.....
BRP 800 XT-P 2013


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta