Artic Cat Cruzer 700 4x4

Atv, motor, avto..
Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a lozinka » 04 Jan 2014 13:08

Nimajo vsi dodatno lučko za kontrolo polnjenja (kot je na sliki od Damjana), vsi imajo na samem polnilcu kontrolne lučke. Delorto, sploh ne vem kaj hočeš povedat s to svojo vtičnico? Sej je fajn in lepo ampak ta varijanta kot jo imava z Damjanom je popolnoma enako elegantna in praktična. Ni razkopavanja (razen prvič ko montiraš kabelčke na aku) in potem ni podiranja sedeža za vklop in izklop polnilca (vzdrževalca), ni uničevanja sedeža po čudnih mestih po garaži in tako naprej do v nedogled. Mogoče nisem dobro opisal situacijo in slika ni glih posrečena ampak ob prvi priliki poslikam (ne)praktičnost pri mojem polnilcu!!
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a damijan » 04 Jan 2014 15:08

Delorto to ima samo fukncijo ,ko odklopiš iz akumulatorja pa če ti ne polne sam motor ,da te opozori.Se pravi ko se pojavi rdeča lučka pa, da se voziš z motorjem je nekaj narobe z akumulatorjem.Ali fuč akumulator ali ti nekaj ne polne...Drugo je sam priklop gor ali dol samo, da je enostavno..Med polnitvijo ali vzdrževanjem pa gori na sami napravi tak ko opisal...

Uporabniški avatar
delorto
Prispevkov: 27
Pridružen: 07 Okt 2012 08:58

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a delorto » 04 Jan 2014 20:09

He he sem razumel, to na sliki brez sedeža je samo ponazoritev montaže in kontrolne lučke na priključku.Drugače priključek gleda iz pod sedeža in vzdrževalec samo pritakneš na del napeljave od vzdrževalca, ki ostane namontirane na štirikolesniku. Tudi odlična zadeva sploh za tiste štirikolesnike,ki nimajo 12 V vtižnice.

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a damijan » 04 Jan 2014 23:56

delorto napisal/-a:He he sem razumel, to na sliki brez sedeža je samo ponazoritev montaže in kontrolne lučke na priključku.Drugače priključek gleda iz pod sedeža in vzdrževalec samo pritakneš na del napeljave od vzdrževalca, ki ostane namontirane na štirikolesniku. Tudi odlična zadeva sploh za tiste štirikolesnike,ki nimajo 12 V vtižnice.
Tak je ....Čeprav moj ima 12v vtičnico na ščitu,,,samo vzdrževalec imel tak priključek ;)

Uporabniški avatar
delorto
Prispevkov: 27
Pridružen: 07 Okt 2012 08:58

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a delorto » 05 Jan 2014 14:21

damijan napisal/-a:
delorto napisal/-a:He he sem razumel, to na sliki brez sedeža je samo ponazoritev montaže in kontrolne lučke na priključku.Drugače priključek gleda iz pod sedeža in vzdrževalec samo pritakneš na del napeljave od vzdrževalca, ki ostane namontirane na štirikolesniku. Tudi odlična zadeva sploh za tiste štirikolesnike,ki nimajo 12 V vtižnice.
Tak je ....Čeprav moj ima 12v vtičnico na ščitu,,,samo vzdrževalec imel tak priključek ;)
Pa eno 12 V vtičnico pod ščitom na spodnji osnovni maski,seveda AC Cruiser 700.

Uporabniški avatar
delorto
Prispevkov: 27
Pridružen: 07 Okt 2012 08:58

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a delorto » 09 Jan 2014 15:30

Nekoč naročil komplet radio zvočnike,pri prevzemu, ni bilo ravno kar sem pričakoval. Seveda primerno temu tudi igra.Za to,ko sem pri prodaji atv-ja odstranil in shranil,se kar nekaj časa nisem odločil za montažo. No pred kratkim pa sem se le odločil za montažo,pri kakem postanku je pa le dobro,če malo škriplje. Kakšne radije in zvočnike imate pa vi vgrajene?Sam razmišljal,da bi nabavil malo močnejše večje,zvočnike in povečal škatle(volumen) zvočnikov. Malo pa sem tudi na preži za moto radio z močnejšimi več W izhodi,ali ojačevalec prilagojen za take male akumulatorje. He he morda za rezervoar stlačim avtomobilski akumulator in bi bil en problem rešen,kaj bi pa regler alternator rekli bi pa videl?
Slika
Takole sem se pa končno pripravil na meter snega v dolžino. :-D
Slika

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a lozinka » 24 Apr 2014 09:13

Bom kar dodal kako besedo v to temo da čist ne zamre. Čeprav nimam kaj velik za dodat ker 4cikl dela kot mora, da bi se pa hvalil mi nekak ne potegne ker ne želim delat foušarijo tistim s tahudim 4kolesniki specifične barve :lol: :lol:
Skratka zaenkrat je vse vredu, registracija pride takoj v začetku maja, tahničnega pregleda pa ne bo še eno leto. Gremo se furat....!
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a damijan » 24 Apr 2014 19:45

Tudi jaz nimam za enkrat kaj reči,tudi moj dela ko urica ,tik tak in nabira kilometre.... :lol: Pa še nove ročke (gasa)sem se privadil zadeva dela v piko,,,,Dok nebom kje v drevesu. :lol: :lol:

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a damijan » 31 Maj 2014 14:32

Danes kolegu Srečku artic cat 700 montiral lučke za žmigavce .V samem števcu se lučke zelo slabo vidijo.Pa tudi ne slišiš releja da utripa,zato ga pozabijo na mačkah izklopit... Še par slikc...(mislim ,da bo sedaj zadovoljen) :lol: :lol:
Slika
Slika
Slika
Slika

Uporabniški avatar
Srečko
Član
Prispevkov: 89
Pridružen: 23 Apr 2014 11:34
Kraj: Uršna sela,ljuben15

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a Srečko » 01 Jun 2014 09:12

Damjan še enkrat hvala zadeva deluje vpiko in sem zelo zadovoljen :D


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta