Vsakodnevni pogovor

Vse.....
Uporabniški avatar
bugimajstr
Član
Prispevkov: 1057
Pridružen: 21 Jul 2012 14:41
Kraj: suhor pri vinici

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a bugimajstr » 24 Mar 2016 22:16

Nevem se.žena je nekej sitna ko hudič...mogoče...

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a lozinka » 25 Mar 2016 08:30

Bugi, pusti ji da ti lepo jajčka pobarva pa ne bo sitna, ti boš pa lahko šou v MP :-D :-D
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 25 Mar 2016 21:11

Tale Bmw jr pa od hudiča. :twisted: :mrgreen:
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a Berti » 26 Mar 2016 07:01

Jel ono treči drug Lozinka :?
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

Uporabniški avatar
woodman
Član
Prispevkov: 545
Pridružen: 12 Okt 2015 11:29
Kraj: Boršt-Metlika

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a woodman » 27 Mar 2016 14:07

nisem vedel da je BMW od ritopikov :oops: :oops: :oops:

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a lozinka » 27 Mar 2016 23:02

woodman napisal/-a:nisem vedel da je BMW od ritopikov :oops: :oops: :oops:
Ma pust jih Bojan, ljubosumni so na tapravo znamko, podloškarji in une rjavine nimajo pojma kaj je dober stroj..... :liar:
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a lozinka » 27 Mar 2016 23:31

lozinka napisal/-a:To crkneš kake ma ta Tonč :lol: :lol:
"sosed vsak teden svije vozi v Ljublano s kombijem....." :-D :-D :-D :-D
Haloški Tonč
Sva danes z bratom klicalo v toto trgovino SBA. Gospod je hvalil 300 na uro, ampak mu ne verjamem preveč. Tak je blo z pralnem strojem. Na Ptuju smo ga kupli, pa so ga tak hvalili da je čez tri mesce že vodo spusto.Saj so ga popravli ampak je pol spet crkno. Sosed je pa mesar in ga je on tak popravo, da še dans dela. Gospod v SBA je reko, da se ne kvarijo in, da za dele ni problem. Pol pa tak vredi, ker mamo v Žetalah zadrugo in majo vse dele za traktore.
Kaj je že kiri tam kaj kupo, da pozna trgovino. So mi rekli, da bi mogo nekaj gor dat. Ne dam. Pridem plačam pa pelam. Sosed vsak teden svije vozi v Ljublano z kombijem pa bi skočla po njega ampak se bojim da ne bo tak leto ko moj stari kitajski, ko je od sile ketne trgal.
Spodi pod bregom sem mu gas nabil in je na vrhu brega še vedno lajal ko moja motorka. Pomagajte, da se ne napizdim.
Evo ta teden grejo svije v Ljubljano :lol: :lol: :lol:
https://www.bmwslo.com/topic/104563-nak ... try2639403
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
bugimajstr
Član
Prispevkov: 1057
Pridružen: 21 Jul 2012 14:41
Kraj: suhor pri vinici

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a bugimajstr » 28 Mar 2016 18:31

hehehehehe..teli pubeci ga serjejo..tonči je pa vrhunski.:) dej mu napiš da nej kup griza..al pa mačko,brp,polaris..kavasaki..vse ostalo naj se izogne..

Uporabniški avatar
BIF
Prispevkov: 245
Pridružen: 24 Jul 2012 22:29

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a BIF » 28 Mar 2016 19:11

Ma pusti ga....budalo. Naj kupi TGB ali pa CF-a...bo pič**** da bo veselje. Bo vsaj zanimivo naprej...:)
http://www.goeasttour.com/

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a lozinka » 29 Mar 2016 10:24

Evo dobiva že konkretne nasvete :lol: :lol: :lol:

Haloški Tonč
Zaj pa tak! Sosed je pogruntal, da trošim njegov internet pa mi ga izklaplja, tak, da morem v bife po njega in te še kaki liter spijemo. Malo smo harali po neti z kolegi in me je strah, ker totega TGBja nihče ne pohvali in ni nobenih opisov. Kaj je res, da ga nobedn nima? V bifeji pravijo, da morem it vse pogledat in kupit nekaj, kar je top in sprobano. Tak ko pri motorih BMW GS. Neki cestni enduro, tak je ziher da vsi z njimi hodijo na fure po sveti. Takiga morn vzet pravijo! Te smo pa malo po interneti iskali, pa najdemo še en forum o samih štirikolesnikih. Tam pravijo, da je toti grdi žuti BRP najbolši. Najslabši so kitajci, čeprav je moj leto ko strela. Pol so toti iz Tajvana, pa Japonci pol pa Američani. Tak neki bi naj šla kvaliteta. Baje ni najbolši toti kiri je najbol močn. Tak, smo pri drugem litri pogruntali, da so trije američani. Tgbja grem gledat v Grosuplje, Polaris je baje tudi tam blizu, pa Artik cat tudi. Mater-to niso Žetale, da majo tri šacune z mopedi. Ko se pa domu pelam pa grem še v Celje, ko majo BRP, baje so tam glavni za tote mopede. V enem dnevi bom vido vse. Pol pa se bomo z pubeci dobli pri meni. Mam še kanister šmarnce pa se bomo zmeni. Neke bom že dobo. Cela tolpa nemre z meni, ker je kombi zadi zaprt za svije pa nemrejo zadi sedet zato bomo pol meli sestanek pri meni. Bom javo kak bo šlo!
BRP 800 XT-P 2013


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost