Vsakodnevni pogovor

Vse.....
Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a lozinka » 23 Avg 2014 18:09

lozinka napisal/-a:Vojla, dobili smo 100-tega člana na forumu. Mislim da se to mora označit. Kdaj bo piknik...? :-D :-D

....in 101 uporabnika :clap:
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
bugimajstr
Član
Prispevkov: 1057
Pridružen: 21 Jul 2012 14:41
Kraj: suhor pri vinici

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a bugimajstr » 23 Avg 2014 21:11

sam nevem kaj te uporabniki delajo? piše jih mogoče 20 na celem forumu..vse ostalo je pa tiho??

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a damijan » 25 Avg 2014 18:29

Ravno zadnjič imeli neko temo o oljnih filtrih ,so dobri niso dobri posebej kar se tiče varnostnih ventilov ,da olje ne izteče nazaj.Namreč eni trdijo ,da mora samo original naprimer artic cat 700.Namreč ta ima varnostni ventil,da ne izteče olje...Jaz uporabljam l Hf-621.(motor dela ,ko urica pa ima 19000km).Kat da ta nima, da ni dober..Prodaja pa se za ta motor...Kaj vi mislite???Tukaj pa še nekaj za razlago...
http://www.bobistheoilguy.com/forums/ub ... ber=309756

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 25 Avg 2014 20:04

Pri oljnih nekako jaz prisegam, kar na tovarniške ne bom pa trdil, da je ta varianta najboljša. Včasih se mi zdi, da tudi "cena" pove nekaj o filtru in sami kakovosti?
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a damijan » 25 Avg 2014 20:42

Gladiator napisal/-a:Pri oljnih nekako jaz prisegam, kar na tovarniške ne bom pa trdil, da je ta varianta najboljša. Včasih se mi zdi, da tudi "cena" pove nekaj o filtru in sami kakovosti?
Mičo jaz mam oba filtra doma jih bom prerezal pa poslikal ,original je 18 evr pa dalje ,oni HF-621,pa je 10 EVR.Jaz zamenjal najmanj 5 onih ne originalnih,pa :?: :?: :?: Tudi original ni več to pa tudi, če piše Artic cat ali pa kaj drugega ...Treba pogledat funkcije filtra..

momo750
Prispevkov: 3
Pridružen: 12 Nov 2014 21:09

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a momo750 » 22 Nov 2014 21:29

Fantje sam gas... teren je mastn

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a Berti » 22 Nov 2014 23:48

Ja ne. In potem mi kao smo tisti ki uničujemo floro in favno....dej te no....poglejte realno ne samo pred svoj vhodom pred blokom, ki ga itak moraš odklenit in potem se sam zaklene in si kot v Dobi. Ko pa greš v "naravo" je pa vsa tvoja,čeprav je po moji parceli sprehajaš, gobe ali kostanj nabiraš...... :? Oni ki pa lahko vozijo in uničujejo floro pa še uno drugo,se pa izkažujejo tako
Slika
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a lozinka » 23 Nov 2014 00:02

Sam res, tole je pa kar groza ko pogledaš! Jagri so res ena posebna sorta ljudi. Nobenega usmiljenja do divjadi pa še obešajo jih tako javno.
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
lakl
Prispevkov: 151
Pridružen: 21 Jul 2012 20:59

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a lakl » 23 Nov 2014 10:35

Izgovori na 100 letno tradicijo.
V preteklosti je lovec lovil za hrano-izključno za preživetje. Danes pa je to stvar prestiža, prikazovanje ega, izgovori na povzročanje škod v kmetijstvu...
Moderni lovci ne lovijo, ne streljajo ampak so si v zadnji lovski zakonodaji izborili nov slovenski izraz>Odvzem divjadi iz naravnega okolja< !
Postavijo lovsko prežo, opazovalnico, kjer celo leto hranijo divjad, da v lovni dobi ob krožniku ubije žival.
Odvzem opravijo v mojem gozdu, kjer se je več let skrivala, preživljala, hranila in za katerega plačujem davke. Najbolj ironično pa je, da se za ogromno streli skriva kakšna lovska mestna srajca, katera lovskemu prijatelju vstavi v žep nekaj sto neobdavčenih cekinov in sproži puško na znančevo dovolilnico ali pa celo mimo dovolilnice odpelje uplenjeno divjad v domačo predelovalnico salam.
In potem, ko greš kontrolirat stanje v svoj gozd te ta isti osebek slika, preganja iz tvojega gozda, ker si se z štirikolesnikom pripeljal mimo njegove Toyote parkirane v tvojem gozdu.
Klovni :mrgreen:
Lakl vas ima rad :)

Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Re: Vsakodnevni pogovor

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 23 Nov 2014 11:09

lakl napisal/-a:Izgovori na 100 letno tradicijo.
V preteklosti je lovec lovil za hrano-izključno za preživetje. Danes pa je to stvar prestiža, prikazovanje ega, izgovori na povzročanje škod v kmetijstvu...
Moderni lovci ne lovijo, ne streljajo ampak so si v zadnji lovski zakonodaji izborili nov slovenski izraz>Odvzem divjadi iz naravnega okolja< !
Postavijo lovsko prežo, opazovalnico, kjer celo leto hranijo divjad, da v lovni dobi ob krožniku ubije žival.
Odvzem opravijo v mojem gozdu, kjer se je več let skrivala, preživljala, hranila in za katerega plačujem davke. Najbolj ironično pa je, da se za ogromno streli skriva kakšna lovska mestna srajca, katera lovskemu prijatelju vstavi v žep nekaj sto neobdavčenih cekinov in sproži puško na znančevo dovolilnico ali pa celo mimo dovolilnice odpelje uplenjeno divjad v domačo predelovalnico salam.
In potem, ko greš kontrolirat stanje v svoj gozd te ta isti osebek slika, preganja iz tvojega gozda, ker si se z štirikolesnikom pripeljal mimo njegove Toyote parkirane v tvojem gozdu.
Klovni :mrgreen:
:text-bravo: :text-goodpost:
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti